fbpx

O nas,
o QueenLac

20 lat doświadczenia

Nasza wiedza opiera się na latach pracy w tej branży i testowaniu...
Tak dochodzi się do perfekcji.

Zaufany zespół

QueenLac tworzą osoby pełne pasji, miłości do świata i do Ciebie.
Pozwól nam sprawić Tobie radość

Jeden cel

Piękno i poczucie, że jesteś wyjątkowa. To nasz cel.
Zaufaj nam.

Marzenia się spełnia

Wprowadzenie nowego produktu do stylizacji paznokci, na tak bogaty i różnorodny rynek, dla niektórych mogłoby wydawać się szaleństwem. Nie dla Doroty Wieczorek, znanej w branży beauty jako Dori Diamond. Jak sama mówi: marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia… dlatego ostro zabrała się do pracy.

Dorota, właścicielka Queenlac, od zawsze chciała mieć swój autorski produkt do stylizacji paznokci. Nigdy nie przestawała wierzyć, że to będzie możliwe, choć dla większości wydawało się nierealne. Zależało jej jednak, aby preparat nie był kolejnym z kilku podobnych, ale żeby był wyjątkowy pod każdym względem.
Zawsze, kiedy wykonywałam stylizację paznokci albo makijaż permanentny, pracowałam na najlepszych produktach. Nie szłam na skróty. Nie pozwalałam sobie na kompromis jakości do ceny. Dlatego QueenLac stanowił dla mnie takie wyzwanie – mówi.

Sukces to droga do perfekcji

Idea produktu była od początki jasna. Jednak realia, realiami. Trzeba było realizację pomysłu sfinansować.
Przez całe życie, mimo wszystko, otaczali mnie głównie dobrzy ludzie. Wierzę, że dobro, które dajesz do ciebie wróci i tak też się stało. W odpowiednim momencie na mojej drodze pojawiły się niezwykłe osoby, które uwierzyły, że QueenLac odniesie sukces. Uwierzyły we mnie. Anna i Krzysztofa Naglik zostali moimi partnerami biznesowymi. Dołączył do nas mój syn Kacper i tak powstał „królewski zespół” QueenLaca. Marzenie mojego życia stało się rzeczywistością – mówi Dorota.

Każda kobieta ma w sobie królową

QueenLac to nie tylko kilkadziesiąt kolorów, to także portrety różnych kobiet. Dlatego, każda w zależności od tego jak się czuje, jaka jest albo jaka chce być może dopasować daną barwę do siebie. Może poczuć się królową.
Dochodzimy do takiego momentu w życiu, że zaczynamy rozumieć jego wartość. Ostatnie trzy lata w Polsce były dla mnie wielką lekcją o kobiecości i kobietach – wspomina Dorota. – Widziałam jak często mają zbyt niską samoocenę, jak ciężko im realizować swoje marzenia, jak trudno im uwierzyć w siebie. Postanowiłam coś z tym zrobić. Chcę, żeby znalazły w sobie dość siły, żeby znalazły inspirację i wykorzystały talent jaki w sobie mają. Bo nikt nie jest go pozbawiony. Ja naprawdę wierzę, że każda kobieta jest wyjątkowa, jedyna, niepowtarzalna, musi tylko to poczuć– dodaje.

Nasi pasjonaci i eksperci

Dorota

Właścicielka

Mariola

Lorem ipsum

Marta

Lorem ipsum

Kasia

Lorem ipsum

Shopping Cart